Regulamin

Regulamin

Regulamin

Zakup 

Za zakupiony obraz możesz zapłacić bezpośrednio przez PayPal umieszczony przy wybranym przez ciebie obrazie lub napisz do mnie . Wówczas wyślę tobie numer konta oraz mój adres. Po dokonaniu przelewu prześlij potwierdzenie, swój adres; na który mam wysłać paczkę oraz email i numer telefonu. Obraz wysyłam wciągu 3 dni od dokonania wpłaty. Za przesyłkę nie płacisz. Nie później niż do 7 dni roboczych możesz zwrócić obraz. Nie pokrywam kosztów zwrotu. Kiedy paczka do mnie wróci w nienaruszonym stanie zwracam pieniądze. Ubezpiecz paczkę. Ja tak zawsze robię. Do paczki dołączam certyfikat autentyczności i rachunek. 

Pakowanie 

Obraz owijam w folię bąbelkową i wkładam do zrobionej przez mnie skrzyni. Jedna część skrzyni nie jest przymocowana wkrętami, tylko mocno zaklejona taśmą. Dzięki temu możesz ja bez problemu otworzyć. Wszystko oklejam taśmą, a na koniec owijam skrzynię czarnym stretchem. 

Certyfikat autentyczności 

Certyfikat rejestruję we francuskiej bazie depozytowej dzieł sztuki w Artcertyficate https://www.artcertificate.eu/ Certyficat posiada hologram z indywidualnym numerem oraz kod Q. 

Ważne! 

Jeśli masz ochotę oceń mój obraz. Będzie mi bardzo miło